WinPlace
Welkomstaanbod

WinPlace — Online casino

Bij WinPlace casino krijgt u een welkomstbonus van 100% tot €4.000 en 100 gratis spins.

100% welkomstbonusBonus tot €4.000

De organisatie achter het merk

Sinds 2025 bestaat het casino WinPlace. U vindt er meer dan 3.000 games en een welkomstaanbod met 100% bonus tot € 4.000 en 100 gratis spins.

ExploitantAmo Global SRL
Toezichthouderkansspelcommissie van Anjouan
Opgericht2025
Spellenmeer dan 3.000
Welkomstaanbod100% tot €4.000
Minimale storting€20
Uitbetalingensnelle uitbetalingen binnen 0–72 uur
Valuta'sUSD · EUR · GBP · ETH · LTC · USDT · DOGE · BTC · Crypto
KlantenserviceLive chat · Email · Phone
AppAndroid · iOS · Windows · Tablet · macOS · Desktop
Minimumleeftijd18

Redenen om voor ons te kiezen

  • ✓

    Snelle uitbetalingen

    Uw uitbetaling kan binnen 0–72 uur worden verwerkt.

  • ✓

    Meertalige ondersteuning

    Onze ondersteuning is beschikbaar in het Nederlands, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Zweeds, Hongaars en Spaans.

  • ✓

    Meertalige website

    Onze website is beschikbaar in het Nederlands, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Zweeds, Hongaars en Spaans.

  • ✓

    Creditcard storten

    Met Creditcard kunt u storten vanaf €20.

  • ✓

    Tweede Stortingsbonus

    De Tweede Stortingsbonus geeft 50% bonus tot £/€ 4.000 en 100 gratis spins.

  • ✓

    Ondersteuning 24/7

    Onze ondersteuning is 24/7 beschikbaar.

WinPlace casino voor uw apparaat

WinPlace nl ondersteunt Android, iOS, Windows, Tablet, macOS en Desktop.

De links App downloaden voor IOS en App downloaden voor ANDROID leiden naar de iOS-app en Android-app.

U kunt een snelkoppeling naar onze website op het startscherm gebruiken.

WindowsTabletmacOSDesktopApp downloaden voor IOSApp downloaden voor ANDROID
  • iOSJa
  • AndroidJa
  • PWAJa

Uw registratie stap voor stap

Vul het registratieformulier van WinPlace online in.

  1. Volledige naam

    Vul uw volledige naam in.

  2. Geboortedatum

    Vul uw geboortedatum in.

Verificatie vóór uw eerste uitbetaling

Controleer uw identiteit wanneer een opname wordt vastgehouden voor verificatie. Een opname kan ook worden vastgehouden bij valse of onvolledige persoonsgegevens; in dat geval duurt de inhouding 90 dagen.

U kunt documenten aanleveren als pdf, gif, jpeg, jpg, bmp, png of tif. Ook paspoortgegevens, identiteitsbewijzen, bewijsstukken van de woonplaats en verklaringen betreffende de herkomst van de gebruikte geldmiddelen kunnen worden gebruikt.

Voor verificatie kunnen ook een ID, adresbewijs, betaalbewijs en documenten om uw identiteit te verifiëren worden gevraagd. Daarnaast kunt u een identiteitsbewijs, een bewijs van adres en verificatie van uw betaalmethode aanleveren.

Voorwaarden
pdfgifjpegjpgbmppngtifpaspoortgegevensidentiteitsbewijzenbewijsstukken van de woonplaatsverklaringen betreffende de herkomst van de gebruikte geldmiddelenIDadresbewijsbetaalbewijsdocumenten ter verificatie van identiteiteen identiteitsbewijseen bewijs van adresverificatie van je betaalmethode

Wachtwoord vergeten?

Met Wachtwoord vergeten kunt u uw wachtwoord opnieuw instellen.

Bij WinPlace nederland logt u in met uw gebruikersnaam, uw e-mailadres en uw wachtwoord.

gebruikersnaam (e-mailadres)wachtwoord

WinPlace · Toernooien

Oktoberfest Missies vermeldt 770 GS.

  • Oktoberfest Missies

    770 GS + x2 CP-Booster · 18 september t/m 1 oktober · 770

Overzicht van promoties

Voor een bonus is een minimale storting van 20 EUR/GBP vereist. Elke bonus is 7 dagen geldig.

  • VIP Lucky Box-uitverkooptot €175.000
  • Instagram Bonus50% tot €500 + 50 gratis spins
  • Tweede Stortingsbonus50% bonus tot £/€ 4.000 en 100 FS

    Minimale storting €20 · Inzetvereiste x40 · De ominzetvereiste is 40x. De ongeclaimde bonus vervalt over 3 dagen. De bonus vervalt over 7 dagen.

  • Derde Stortingsbonus100% bonus tot £/€ 6.000 en 100 FS

    Minimale storting €20 · Inzetvereiste x40 · De ominzetvereiste is 40x. De ongeclaimde bonus vervalt over 3 dagen. De bonus vervalt over 7 dagen.

  • Maandag Herlaadbonus40% tot €300

    Inzetvereiste x45 · elke maandag beschikbaar (00:00 UTC -- 23:59 UTC)

  • Oneindige Woensdag Herlaad20 gratis spins

    Inzetvereiste x40 · Woensdagen (00:00 UTC -- 23:59 UTC)

  • Vrijdag Bonus20 gratis spins

    elke vrijdag beschikbaar (00:00 UTC -- 23:59 UTC)

  • Zaterdag FS100 gratis spins

    Inzetvereiste x40 · elke zaterdag beschikbaar van 00:00 tot 23:59 UTC

  • Dagelijkse Boost60% tot €500

    Inzetvereiste x45 · op je 3e storting van de dag

  • Maandelijkse Herlading100% tot €500

    Inzetvereiste x40 · code: RELOAD100, alleen na voltooiing welkomstpakket met drie stortingen

  • Zeldzame Box (Lucky Box)tot €5.000

    Minimale storting €25

  • Epische Box (Lucky Box)tot €10.000

    Minimale storting €50

  • Legendarische Box (Lucky Box)tot €25.000

    Minimale storting €100

  • VIP Grand Box (Lucky Box)tot €50.000

    Minimale storting €125

  • VIP Royal Box (Lucky Box)tot €100.000

    Minimale storting €250

  • VIP Crown Box (Lucky Box)tot €175.000

    Minimale storting €350

  • Zilver (Lucky Spin)tot €5.000

    Minimale storting €25

  • Gouden (Lucky Spin)tot €10.000

    Minimale storting €50

  • Platina (Lucky Spin)tot €25.000

    Minimale storting €100

  • Robijn (Lucky Spin)tot €35.000

    Minimale storting €125

  • Smaragd (Lucky Spin)tot €70.000

    Minimale storting €250

  • Diamant (Lucky Spin)tot €200.000

    Minimale storting €500

  • 1st Deposit100% tot €4.000 + 100 gratis spins

    Inzetvereiste x40 · Geldig 3 dagen · Gold Rush With Johnny (BGaming)

  • Winplace App Bonus30 gratis spins
  • Lucky Spintot €10.000
  • Crypto Bonus5%

Voorwaarden van de welkomstbonus

Gebruik bonuscode 1WP voor de welkomstbonus.

VoorwaardenAanbod
Aanbod100% bonus tot £/€ 4.000 en 100 FS
Gratis spins100
Stortingen in het pakket3
Minimale storting€20 · £/€ 20
Inzetvereistex3 (storting)
Geldig60 dagen
Maximale inzet$20
Bonuscode1WP
Bijdrage van spellen%
Slots100%
sportweddenschappen50%
online en live roulette5%
alle andere spellen20%
overige spellen5%

Voordelen voor trouwe spelers

VIP-status ontstaat zodra u in totaal € 2.500 heeft gestort. U kunt een verzoek indienen om uw VIP-status van een ander casino over te zetten; een directe level-up bonus is niet voor iedereen gegarandeerd.

  1. Bronze

    wekelijkse opnamelimiet EUR 5.000; maandelijkse opnamelimiet EUR 20.000

  2. Zilver

    wekelijkse opnamelimiet EUR 5.000; maandelijkse opnamelimiet EUR 20.000

  3. Gold

    wekelijkse opnamelimiet EUR 5.000; maandelijkse opnamelimiet EUR 20.000

  4. Platina

    wekelijkse opnamelimiet EUR 7.500; maandelijkse opnamelimiet EUR 30.000

  5. Black

    wekelijkse opnamelimiet EUR 20.000; maandelijkse limiet EUR 120.000

  6. Supreme

    limieten individueel vastgesteld

  7. Diamant

    Exclusieve VIP-aanbiedingen

  • Een speler krijgt de VIP-status zodra een totaal stortingsbedrag van EUR 2.500 (of het equivalent in een andere valuta) is bereikt.
  • Een speler kan een verzoek indienen om zijn/haar VIP-status van een ander casino over te zetten.
  • De directe level-up bonus niet voor alle spelers gegarandeerd
  • Uitbetalingen kunnen pas worden verwerkt nadat het verificatieproces succesvol is afgerond.
  • VIP-status en alle bijbehorende voordelen verliezen bij accountsluiting
  • wekelijks inzetten ter waarde van minimaal 10% van het saldo

Betalen met cryptovaluta

Op onze website accepteren wij crypto. WinPlace accepteert crypto.

Storten en opnemen

Valuta's
USDEURGBPETHLTCUSDTDOGEBTCCrypto

Limieten en verwerkingstijden

MethodeStortingUitbetalingUitbetalingstijd
Cryptovaluta (BTC, USDT, ETH, LTC, XRP)$20 – $2.000$25 – $4.000Direct
Visa/MastercardDirect
Bankoverschrijving · bankoverschrijving€20 – €4.000vanaf €203-5 werkdagen
Creditcard€20 – €5.000€20 – €4.0001-3 dagen
Online bankoverschrijving€20 – €5.000€50 – €4.0005-7 dagen
crypto · Cryptovalutavanaf 0.0001 BTC0,04 ETH – €4.000Direct
Dogecoin1 DOGE – 54.400 DOGE€20 – €4.000
cryptomunten0–72 uur
Traditioneel€20 – €4.000€20 – €1.000vrijwel direct
Mobiel€20 – €4.000€20 – €4.000
Meer tonen (1)
MethodeStortingUitbetalingUitbetalingstijd
Kaart€10 – €5.000€20 – €10.0001–3 dagen

Stortingstijd: Cryptovaluta (BTC, USDT, ETH, LTC, XRP) — Direct, Visa/Mastercard — Direct, Bankoverschrijving · bankoverschrijving — 3-5 werkdagen, Creditcard — Direct, Online bankoverschrijving — Direct, crypto · Cryptovaluta — Direct · Kosten: Cryptovaluta (BTC, USDT, ETH, LTC, XRP) — geen verwerkingskosten, Creditcard — Gratis, Online bankoverschrijving — Gratis, crypto · Cryptovaluta — Gratis

Wij accepteren ook: iDEAL, Apple Pay, MiFinity, Google Pay, Skrill, Neteller, Trustly

Zo stort u geld

  1. Open de kassa

    Open de kassa vanuit het accountmenu.

  2. Kies een betaalmethode

    Kies een betaalmethode.

  3. Bevestig het bedrag

    Voer het bedrag in en bevestig de storting.

Het minimale opnamebedrag is 20 EUR/GBP; het maximale opnamebedrag hangt af van de gekozen betaalmethode.

Hoe werkt wekelijkse cashback?

Ontvangt u als terugkerende speler 10% wekelijkse cashback. Trouwe klanten krijgen elke week 10% van hun verlies terug zonder rondspeelvereiste.

  • Wekelijkse live cashback

    10%

  • Wekelijkse WinPlace-cashback

    10% · €500

Welke studio’s maken de games?

Play'n GO levert 100 games.

StudioVoorbeelden
Play'n GOWildest Gambit, Rise of Olympus Bingo, Legion Gold and the Sphinx of Dead
Pragmatic PlayBig Bass Boom, Candy Corner, Gates of Hades
Hacksaw GamingDouble Rainbow, Temple of Torment, Magic Piggy
NetEntRabid Randy, Dazzle Me Christmas, Jacks or Better Double Up
EvolutionFirst Person Lightning Baccarat, First Person American Roulette, First Person Blackjack

Studio: BGaming, Wazdan

Spellen: Play'n GO — 100

Welke soorten games zijn beschikbaar?

In het spelaanbod vindt u Sports, Bonus buy, Instant win, Jackpots, Lottery en Bingo.

SportBonus kopenDirect winnenJackpotsLoterijBingo

WinPlace · Gokkasten

Slots

WinPlace · Live casino

Speel live casino met live dealers. De live gametypen zijn roulette, poker, blackjack, baccarat en game shows.

Live dealerSpelshowsLive casino
Type
live rouletteblackjackbaccaratLive casinoRouletteSpelshows

Table games maken deel uit van het spelaanbod.

Tafelspellen

Hoe beschermen we spelers?

Een account kan tijdelijk worden gesloten door contact op te nemen met support; heropening is later mogelijk.

De pagina noemt CyberPatrol, GamBlock, 27labs en Net Nanny als websites met informatie over software voor bescherming van minderjarigen.

  • Toezichthouderkansspelcommissie van Anjouan
  • ExploitantAmo Global SRL
  • Minimumleeftijd18
Spelerscontroles
StortingslimietSessielimietTime-outZelfuitsluitingscreening op tekenen van gokverslavingVerlieslimiet
Landen met beperkingen
Verenigde StatenUSAMaltaGeorgiaPolandBelarusRussiahet VKNederlandse regio'sUnited States
Waar je hulp vindt
  • Gamblers Anonymous
  • Gambling Therapy

Verantwoord spelen omvat tweestapsverificatie, SSL-encryptie en tools voor verantwoord spelen.

Hoe bereikt u onze support?

Support is beschikbaar via livechat en e-mail; ons team is 24/7 bereikbaar. De veelgestelde vragen geven uitgebreide informatie over de site en antwoorden op de meeste vragen over het gebruik van WinPlace Casino.

  • Live chat24/7 · enkele minuten voor de verbinding en dan nog een paar minuten voor het antwoord op je vraag
  • Emailsupport@winplace.com · 24/7
  • Phone24/7

WinPlace: veelgestelde vragen

Welke inzetbijdrage geldt voor verschillende spellen?

Slots dragen 100% bij. Kaartspellen, videopoker, roulette, poker en overige spellen dragen 5% bij.

Hoeveel kan ik maximaal opnemen met no deposit free spins?

De maximale opname met no deposit free spins is € 50 of het equivalent daarvan.

Bijgewerkt op